Haft komputerowy

Metodą znakowania tekstyliów, która polega na na wyszywaniu wzoru na tkaninie za pomocą odpowiedniej maszyny tzw. hafciarki, oraz specjalistycznych nici. Znakowanie odzieży tą metodą jest trwałe i wytrzymałe, zarówno w użytkowaniu jak i praniu. Haft komputerowy idealnie nadaje się do znakowania na przykład odzieży roboczej, firmowej, sportowej i czapek czy innych tekstyliów np. ręczników. Technika haftu komputerowego nadaje się do wykonywania jedno i wielokolorowych, skomplikowanych wzorów, można wykonywać taki haft już od jednej sztuki .

Haft komputerowy – nowoczesne rozwiązanie

Witaj na stronie internetowej PIXGRAF STUDIO – firmy, która każdego dnia zajmuje się realizacją zleceń wykonania unikatowych i oryginalnych nadruków na różnego rodzaju artykułach. W naszej ofercie znajduje się między innymi haft komputerowy będący nowoczesnym odpowiednikiem tak kochanego przez nasze babcie tradycyjnego haftu. Powstał on w odpowiedzi na potrzeby zarówno masowych produkcji, jak i zapewnienia dokładniejszej dbałości o najmniejsze szczegóły. Jest to propozycja dla każdego klienta, który szuka rozwiązania gwarantującego najwyższą jakość i niezwykle staranne wykonanie. Poznaj szczegóły tej nowoczesnej metody!

PIXGRAF STUDIO nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich najbardziej wymagających i zapracowanych klientów. W celu zapewnienia Ci całkowitej satysfakcji i przede wszystkim wygody, możesz zlecić profesjonalny haft komputerowy bez wychodzenia z domu, a tym bardziej bez konieczności osobistej wizyty w naszej siedzibie w Krakowie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz – telefonicznie bądź mailowo, abyśmy mogli ustalić z Tobą szczegóły współpracy, poznać Twoje indywidualne preferencje i wymagania oraz zaproponować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy z chęcią polecają nas swoim bliskim. Najwyższy czas, abyś i Ty stał się jednym z nich!

Odporny na ścieranie haft komputerowy

Wszystkie proponowane przez PIXGRAF STUDIO materiały spełniają wszelkie standardy oraz posiadają odpowiednią certyfikację. Jednym z nich jest proponowany haft komputerowy, który ze względu na swoją nowoczesność i trwałość każdego dnia zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Jest on metodą znakowania tekstyliów, która polega na wyszywaniu wzoru na tkaninie za pomocą odpowiedniej maszyny tzw. hafciarki, oraz specjalistycznych nici. Znakowanie odzieży tą metodą jest trwałe i wytrzymałe, zarówno w użytkowaniu, jak i praniu. Haft komputerowy idealnie nadaje się do znakowania na przykład odzieży roboczej, firmowej, sportowej i czapek czy innych tekstyliów np. ręczników.

Ten nowoczesny odpowiednik tradycyjnego haftu cechuje się wysoką odpornością i trwałością, doskonałą starannością wykonania najmniejszych szczegółów oraz możliwością wykorzystania szerokiej gamy kolorystycznej. Haft komputerowy to technika, która nadaje się do wykonywania jedno i wielokolorowych skomplikowanych wzorów, można wykonywać taki haft już od jednej sztuki. Dlatego też bez względu na to czy jesteś przedstawicielem firmy, czy też klientem indywidualnym – u nas bez problemu zlecisz wykonanie wymarzonego gadżetu.

Stwórz własny gadżet dzięki haftowi komputerowemu

Aby zagwarantować Ci stuprocentową satysfakcję oraz zadowolenie ze świadczonych przez nas usług, PIXGRAF STUDIO podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie. Jeżeli wybierzesz haft komputerowy jako metodę, którą zostanie wykonane znakowanie odzieży, to z radością doradzimy Ci, w jaki sposób dobrać kolory czy dostosować do niej Twoją koncepcję. Pamiętaj także, że możesz dostarczyć nam swój własny projekt lub zlecić nam jego wykonanie od podstaw. W każdym z tych przypadków możesz liczyć na najwyższej jakości efekt finalny zlecenia.

Różnego rodzaju gadżety firmowe to doskonały sposób nie tylko na zadbanie o poczucie przynależności wśród pracowników, ale także idealny artykuł reklamowy. Proponowany haft zapewni Ci trwałość i wysoką jakość, którą pokochają Twoi klienci i członkowie firmowego zespołu. Zastanawiasz się, jak działamy? To proste! Prześlij nam swoje logo, grafikę lub tekst z informacją gdzie i na czym ma być umieszczone, a my przygotujemy projekt i to wszystko GRATIS – płacisz tylko za gotowy produkt. Zapraszamy do współpracy!

Jak działamy? To proste!!!

Prześlij nam swoje logo, grafikę lub tekst z informacją gdzie i na czym ma być umieszczone, a my przygotujemy projekt i to wszystko GRATIS.

Płacisz tylko za gotowy produkt.