Nadruki FLEX

Metoda do wykonywania prostych nadruków na koszulkach, bluzach, odzieży sportowej, kurtkach softshell, torbach i czapkach. Jest to cienka i gładka folia, którą wgrzewa się w materiał za pomocą specjalnej prasy. Technika ta nadaje się do wykonywania napisów, logotypów oraz innych prostych wzorów. Możliwe łączenie maksymalnie trzech kolorów. Szeroki wyboru kolorystyczny. Nadaje się do znakowania odzieży przy niskich nakładach. Do znakowania odzieży sportowej funkcyjnej, zachowującej właściwości termoaktywne i elastyczne, wykorzystujemy ELASTYCZNĄ FOLIĘ FLEX, która „pracuje” z rozciągliwym materiałem odzieży sportowej.

Wysokiej jakości nadruki FLEX

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym w łatwy i szybki sposób zlecisz wykonanie profesjonalnych nadruków najwyższej jakości, to trafiłeś pod właściwy adres. PIXGRAF STUDIO oferuje Ci możliwość wyboru spośród sześciu metod, w tym nadruk FLEX, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, skorzystanie z naszych profesjonalnych usług nie wymaga od Ciebie nawet wychodzenia z domu – możesz dokonać zlecenia za pośrednictwem naszego adresu e-mailowego. To takie proste!

Profesjonalna metoda tworzenia nadruków

Dbając o najwyższą jakość zarówno dostarczanych przez nas produktów, jak i świadczonych przez nasze studio usług, umożliwiamy Ci wybór metody wykonania nadruku spośród certyfikowanych rozwiązań najwyższej klasy. Proponowany nadruk FLEX jest właśnie jedną z nich. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną i poszukujesz pomysłu na oryginalny prezent, czy też zarządzasz przedsiębiorstwem i chciałbyś zlecić wykonanie gadżetów firmowych – możesz być pewien, że PIXGRAF STUDIO stanie na wysokości zadania i dostarczy finalny produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Nadruk FLEX – łatwy sposób na znakowanie odzieży

Profesjonaliści tworzący zespół PIXGRAF STUDIO do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z najwyższą starannością, aby zapewnić Ci całkowite zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Nadruk FLEX, który znajduje się w naszej atrakcyjnej ofercie, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy poszukują oryginalnego sposobu na wyróżnienie się. Umożliwiamy Ci skorzystanie z naszych pomysłów i projektów lub zaproponowanie Twojego własnego, który wcześniej przygotowałeś.

Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna, a profesjonalizm i najwyższa jakość idą w parze z konkurencyjnymi cenami. Proponowany nadruk to tylko jedna z kilku certyfikowanych metod dostępnych w naszym studio. Zastanawiasz się, jak działamy? To proste! Prześlij nam swoje logo, grafikę lub tekst z informacją gdzie i na czym ma być umieszczone, a my przygotujemy projekt i to wszystko GRATIS. Płacisz tylko za gotowy produkt. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami i zapraszamy do współpracy.

Jak działamy? To proste!!!

Prześlij nam swoje logo, grafikę lub tekst z informacją gdzie i na czym ma być umieszczone, a my przygotujemy projekt i to wszystko GRATIS.

Płacisz tylko za gotowy produkt.