O nas

Jesteśmy firmą, która wykonuje nadruki i hafty na koszulkach, bluzach, czapkach i odzieży sportowej, oraz nadruki metodą termotransferową na kubkach i czapkach. Dbając o jakość naszych produktów i zadowolenie klienta, zaopatrujemy się tylko w bardzo dobrej jakości odzież reklamową i sportową. Nadruki robimy na folii FLEX i FLOK, wykorzystując do tego najwyższej jakości, certyfikowane materiały.

W naszej ofercie mamy również wykonywanie nadruków metodą komputerowego haftu, który daje fantastyczne efekty i gwarantuje jakość i długotrwałe użytkowanie odzieży. Na naszych koszulkach, bluzach, czapkach z daszkiem czy odzieży sportowej wykonujemy nadruki według naszych własnych pomysłów i projektów, jak również według zleceń klienta. Pracujemy z gotowym, przesłanym nam projektem lub przygotowujemy projekt graficzny od podstaw według wytycznych.

Współpracujemy z firmami jak i z klientem indywidualnym. Nasza praca obejmuje wszystkie etapy przygotowania projektu od pomysłu i wykonania projektu graficznego do wykonania nadruku bądź haftu na odzieży.

Oprócz indywidualnych zleceń, współpracujemy między innymi z agencjami reklamowymi, firmami, klubami sportowymi, klubami fitness, służbami specjalnymi.  Wykonujemy nadruki i hafty logo firm, drużyn sportowych, hasła i slogany, nadruki na odzieży roboczej, służb porządkowych i służb specjalnych.

O nas