Bluza z własnym nadrukiem

Bluza z własnym nadrukiem jest nieodłącznym atrybutem każdego sportowca – czy to drużyny piłkarskiej, koszykarskiej czy zespołów innych gier zespołowych. Wykorzystywana jest również przez biegaczy, rowerzystów, itd. Wykonujemy nadruki za pomocą profesjonalnych urządzeń, dzięki którym możemy osiągnąć trwały i estetyczny efekt. W zależności od tkaniny i jej grubości możemy polecić w szczególności kilka nowoczesnych technik wykonania wzoru. Wykonujemy nadruki gotowe – wystarczy przesłać nam projekt, ale i pomożemy w zaprojektowaniu niepowtarzalnego logo czy napisu – nasi doświadczeni graficy sprostają każdemu wyzwaniu.

Bluzy z własnymi nadrukami – dla drużyn, zespołów, załogi pracowników

Bluza z własnym nadrukiem dzięki swojej wygodzie, estetyce wykonania i dostępności coraz częściej staje się swoistym elementem „umundurowania” pracowników. Szczególnie przy pracy w zróżnicowanych temperaturach koszulka polo z logo firmy przestaje spełniać swoją funkcję, gdy zostaje przykryte odzieżą pracowników. Bluzy z charakterystycznym logo firmy i imieniem pracownika ułatwiają jego identyfikację w zakładzie, zarówno przez klientów, jak i przełożonych. bluzy są też świetnym nośnikiem reklamy – sklepu, zakładu produkcyjnego, klubu sportowego czy siłowni.

Bluza z własnym nadrukiem – idealny pomysł na prezent

Niskie ceny, świetna jakość wykonania i niebanalny efekt sprawiają, że bluza z własnym nadrukiem jest świetnym pomysłem na prezent – nie tylko dla sportowca, ale i każdego, kto ceni sobie komfort, jaki daje noszenie wygodnej odzieży z najwyższej jakości tkanin. Dzięki zróżnicowanym technologiom wykonywania nadruku istnieje możliwość osiągnięcia zróżnicowanych efektów – od prostego napisu, po bardziej skomplikowane obrazki. Jeśli brak Ci pomysłu, zgłoś się do nas – pomożemy Ci stworzyć niepowtarzalny wzór godny pozazdroszczenia.

Jak wykonujemy bluzy z własnym nadrukiem?

Istnieje kilka technik, które umożliwiają trwałe, a wręcz niezniszczalne naniesienie grafiki, logotypu bądź napisu. Nadruki z folii FLEX i folii FLEX elastycznej idealnie nadają się do nadruków na odzieży sportowej – to gładka folia, którą wgrzewa się w materiał za pomocą specjalnej prasy. Tą techniką możliwe jest wykonanie prostych wzorów, napisów, logotypów. Jeśli chcesz wykonać nadruk na odzieży funkcyjnej, termoaktywnej i dryfit, pożądane jest użycie folii elastycznej. Istnieje również możliwość naniesienia wzorów odblaskowych. Do wykonania jedynek w swoim rodzaju bluzy z nadrukiem na prezent polecamy metodę haftu komputerowego. Technika ta umożliwia wykonanie nawet skomplikowanych i wielokolorowych wzorów, i co ważne – takie zamówienia wykonujemy już od jednej sztuki odzieży.