Koszulka polo z własnym nadrukiem

Koszulka polo z własnym nadrukiem to świetny pomysł na promocję swojej firmy, na identyfikację i integrację zespołu czy na oryginalny prezent. Polówka to najlepszy wybór – jest sportowa, ale nie do końca – to idealna forma nieformalnej elegancji, odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nic dziwnego, że właśnie ten fason koszulek jest najchętniej wybierany na koszulki firmowe. Możliwość kombinacji koloru koszulki, kołnierzyka i umieszczenia logo czy motto firmy zarówno z przodu, jak i z tyłu polówki, a także imienia i nazwiska bądź stanowiska członka zespołu pozwala wygodnie i ze smakiem „umundurować” pracowników firmy.

Koszulka polo z własnym nadrukiem – znak rozpoznawczy Twojej firmy

Koszulka pola z logo firmy czy innym własnym, charakterystycznym nadrukiem, doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie obowiązuje ścisły, elegancki dress code – w sklepach, magazynach, firmach spedycyjnych, zakładach produkcyjnych. Wszędzie, gdzie liczy się wygoda. Polówki wykonane z trwałych, wygodnych materiałów, opatrzone logo firmy staną się wizytówką Twojej firmy. Możliwość wyboru spośród niemal nieograniczonej gamy kolorystycznej, grubości i faktur materiałów oraz możliwość wykonania grafiki w kilku technikach daje praktycznie nieograniczone możliwości kombinacji. Brakuje Ci pomysłu? Zgłoś się do nas, a my zaproponujemy Ci kilka projektów, spośród których wybierzesz najlepszy. Jeśli chcesz, zaprojektujemy lub udoskonalimy również logo Twojej firmy, aby stało się jeszcze lepiej rozpoznawalne.

Koszulki polo z własnymi nadrukami – zawsze trafiony prezent

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla rodziny czy przyjaciół – wygodna, estetycznie wykonana koszulka polo z własnym nadrukiem, nawiązującym do wspólnych przeżyć czy przygód, będzie zawsze trafionym pomysłem. Niemal nieskończony wybór kombinacji kolorystycznych, różnorodność materiałów i metod wykonania nadruku pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt. Możliwość wykonania własnego projektu, w czym chętnie Ci pomożemy, pozwoli Twojej koszulce wyróżnić się spośród sztampowych wzorów, którymi zalany jest rynek – z przez to stanie się absolutnie wyjątkowym prezentem.

Techniki wykonania koszulek polo z własnym nadrukiem

W zależności od wybranego koloru koszulki, materiału, z którego jest wykonana, oraz wielkości i specyfiki Twojego projektu, do wyboru mamy kilka metod jego wykonania. Do drukowania prostych napisów czy logotypów w maksymalnie trzech wybranych kolorach świetnie nadaje się technika nadruku FLEX. Umożliwia znakowanie odzieży nawet przy niskich nakładach. Do nadruków na jasnej odzieży poliestrowej świetnie nadaje się metoda sublimacji, chętnie wykorzystywana w branży reklamowej. Do wykonywania bardziej skomplikowanych nadruków o wysokiej trwałości polecamy metodę sitodruku. Jeśli potrzebujesz wykonać tylko jedną lub kilka sztuk koszulek, idealną metodą jest haft komputerowy. Można nim wykonać nawet skomplikowane, wielokolorowe wzory.