Nadruk na koszulkach termicznych, sportowych i piłkarskich

Potrzebujesz wykonać nadruk na odzieży sportowej klubu, drużyny piłkarskiej, a może chcesz spersonalizować własną odzież sportową? W PIXOGRAF STUDIO wykonujemy najwyższej jakości nadruki na koszulkach sportowych z różnych materiałów, odzieży sportowej bawełnianej, poliestrowe oraz fasonach termicznych. Wykonujemy gotowe projekty nadruków lub logotypów, a także pomagamy zaprojektować stylowe, unikalne, jedyne w swoim rodzaju nadruki. Bez względu na to, czy potrzebujesz spersonalizować jedynie własną odzież, czy ubrania sportowe dla całego klubu – zgłoś się do nas, w my pomożemy Ci wybrać najwłaściwszą technikę wykonania nadruku.

Nadruk na koszulkach sportowych

Wykonujemy nadruki na strojach sportowych na indywidualne zamówienie oraz dla instytucji – dla szkół, firm, fundacji itp. – na materiałach bawełnianych, poliestrowych, mieszanych, a także koszulki termiczne z nadrukiem – w trosce o zadowolenie naszych Klientów wybierany odzież sportową i reklamową tylko najwyższej jakości. Możesz wybrać koszulkę z naszego asortymentu lub dostarczyć nam swoje stroje. W zależności od wybranej tkaniny, wielkości i skomplikowania wzoru, ilości kolorów i preferencji Klienta, posługujemy się jedną z sześciu nowoczesnych technologii, gwarantujących trwały i estetyczny efekt.

Technologie wykonywania nadruków na koszulkach sportowych

Nadruk na koszulkach sportowych wykonujemy metodą FLEX, FLOCK, metodą sublimacji, sitodrukiem lub za pomocą haftu komputerowego. Folia FLEX jest idealna do tworzenia prostych wzorów do trzech kolorów – logotypów, napisów, podpisów i innych nieskomplikowanych formatów. Zaletą tej techniki jest możliwość znakowania koszulek przy niskich nakładach. Wykonujemy również nadruki folią FLEX odblaskową, a także folią FLOCK, która jest grubsza od folii FLEX i lepiej sprawdza się na grubszych tkaninach.

Dla nadruków na odzieży termicznej idealna jest metoda sublimacji, pozwalająca na nanoszenie na odzież wzorów kolorowych i bardziej skomplikowanych. Popularna metoda sitodruku pozwala osiągnąć bardzo wysoką jakość nadruków nawet bardziej skomplikowanych graficznie, jednak nie jest ona opłacalna przy niskich nakładach. Dla odróżnienia, metodę haftu komputerowego wykorzystujemy już przy zamówieniach na jedną koszulkę. Haft komputerowy daje trwały, wytrzymały i estetyczny efekt.

Koszulki termiczne z nadrukiem

Termiczna odzież sportowa zachowuje się nieco inaczej niż klasyczne bluzki sportowe, dlatego wymaga użycia specjalnych metod. Koszulki z nadrukiem wykonujemy metodą nadruku elastyczną folią FLEX, która rozciąga się wraz z materiałem, a dzięki temu nie odkształca się w miarę użytkowania i prania. Jako pierwsi wykonujemy też odblaskowy nadruk na koszulkach termicznych, przy użyciu technologii nadruku elastyczną, odblaskową folią FLEX – to najlepszy wybór dla odzieży służb specjalnych i porządkowych, ale i sportowców, których bezpieczeństwo zależy od widoczności – np. dla biegaczy czy kolarzy.

Koszulka piłkarska z nadrukiem – dla Twojej drużyny

Zamówione u nas stroje piłkarskie mogą posiadać nawet duże i skomplikowane wzory. Posługujemy się kilkoma różnymi technologiami, pozwalającymi uzyskać zróżnicowane efekty. Do wykonania logotypów, napisów i prostych wzorów idealne jest użycie folii FLEX, standardowej lub odblaskowej. Poliestrowa, jasna koszulka piłkarska z nadrukiem może powstać również metodą sublimacji, która daje możliwość wykonania większych, bardziej skomplikowanych i kolorowych nadruków. Wzory wykonujemy nie tylko na koszulkach piłkarskich, ale i na spodenkach, legginsach, topach i bluzach.