Kurtki Softshell z własnym nadrukiem

Odzież Softshell, wykonana z materiałów chroniących przed wiatrem i zimnem, stała się nieodłącznym elementem garderoby sportowców. Wysoki komfort noszenia, oddychalność i lekkość takiej odzieży sprawia, że sprawdza się idealnie w każdych warunkach – to doskonały wybór nie tylko dla sportowców, czy to zawodowych, czy amatorów, ale i dla każdego, kto ceni sobie wygodę na co dzień. Kurtki Softshell z własnym nadrukiem logo, coraz częściej wybierane są przez pracodawców dla swoich pracowników, zwłaszcza w tych, którzy pracują w zmiennych warunkach pogodowych.

Zastosowanie kurtek softshell z własnym nadrukiem

Kurtki Softshell z własnym nadrukiem, dzięki swojej praktyczności, wygodzie i komforcie noszenia, coraz częściej wybierane są jako odzież robocza. Doskonałe dla pracowników magazynów, kurierów i listonoszy, niezastąpione dla pracowników służb mundurowych. Możliwość nadrukowania nie tylko odblaskowych pasków, ale i odblaskowych napisów – dzięki zastosowaniu techniki folii odblaskowej FLEX. Ta metoda jest szeroko wykorzystywana jest do znakowania odzieży specjalnej dla pracowników straży granicznej, straży pożarnej, pogotowania ratunkowego i ratownictwa medycznego, pracowników ochrony czy służb porządkowych.

Do oznaczania kurtek tego typu świetnie nadaje się również technika wgrzewania folii FLOCK, która co prawda nie występuje w postaci odblaskowej, jednak od tej pierwszej jest grubsza i pokryta charakterystycznym meszkiem – świetnie sprawdza się tam, gdzie liczy się solidność nadruku, a jego widoczność z daleka nie jest najważniejsza.

Kurtki Softshell z własnym nadrukiem dla amatorów sportów zimowych

Kurtki Softshell z własnym nadrukiem to świetny wybór dla amatorów sportów zimowych. Czy jesteś amatorem zimowych wędrówek górskich, czy jazdy na nartach bądź snowboardzie, dzięki odblaskowym paskom i napisom pozostaniesz zawsze widoczny – zarówno będąc w ruchu, jak i w razie wypadku. Odblaskowa odzież wykonana z materiałów w jaskrawych kolorach ułatwi pracę służbom ratunkowym, a przez to – może uratować Ci życie. Elementy odblaskowe umieszczane na odzieży za pomocą folii FLEX wskazane są również dla rowerzystów, biegaczy czy amatorów nordic walking.

Odblaskowy nadruk – nie tylko do kurtek Softshell z własnym nadrukiem

Innowacyjna technologia, w której stosuje się odblaskową folię FLEX, nadaje się nie tylko do znakowania kurtek Softshell i odzieży wierzchniej. Świetnie sprawdza się również do znakowania koszulek bawełnianych, bluz, czapek, koszulkach termicznych oraz kamizelek odblaskowych.