Sublimacja – nadruk

Jest to kolorowy nadruk na jasnej odzieży wykonanej z poliestru, torbach, workach lub kubku ceramicznym. Wydruk wykonywany jest specjalnymi tuszami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na odzież poliestrową lub produkt wykonany z ceramiki. Sublimacja jest bardzo często wykorzystywana w branży reklamowej do znakowania odzieży, toreb, worków lub kubków logiem firmy. Pozwala też na wykonywanie bardziej skomplikowanych i kolorowych nadruków na odzieży poliestrowej, szczególnie termicznej i dryfit odzieży sportowej, koszulkach, topach, spodenkach, bluzach czy legginsach.

Sublimacja – nadruk przy użyciu certyfikowanej metody

Szukasz pomysłu na gadżety firmowe lub chciałbyś najzwyczajniej w świecie wynagrodzić swoim pracownikom za ich zaangażowanie i ciężką pracę? Trafiłeś idealnie! PIXGRAF STUDIO w swojej ofercie posiada usługę o nazwie sublimacja nadruk, która choć może brzmieć tajemniczo i niezwykle skomplikowanie, to jest ona po prostu wysokiej jakości sposobem na znakowanie wybranej przez Ciebie odzieży lub kubków ceramicznych. Metodę tę pokochały już dziesiątki naszych klientów. Poznaj jej szczegóły i sprawdź, czy i Tobie przypadnie ona do gustu.

PIXGRAF STUDIO to miejsce, które powstało z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie najwyższą jakość i staranność wykonania zleconych przez nich projektów. Proponowana sublimacja nadruk to tylko jedna z sześciu dostępnych na naszej stronie internetowej metod, dzięki którym możesz wykonać znakowanie wybranego przez Ciebie produktu. Pozostałe pięć to: haft komputerowy, sitodruk, folia FLEX, folia FLEX odblaskowa oraz folia FLOCK. Odwiedź dedykowane im zakładki, aby poznać ich szczegóły.

Sublimacja – nadruk na wybranym przez Ciebie artykule

PIXGRAF STUDIO każdego dnia nieustannie realizuje coraz to bardziej wymagające projekty. W niektórych z nich jest wykorzystywana także proponowana sublimacja nadruk. Jednak, abyś mógł w pełni zrozumieć potencjał tej metody, konieczne jest wyjaśnienie, na czy ona polega. Jest to kolorowy nadruk na jasnej odzieży wykonanej z poliestru, torbach, workach lub kubkach ceramicznych. Oferowana metoda jest bardzo często wykorzystywana w branży reklamowej do znakowania odzieży, toreb, worków lub kubków logiem firmy, które idealnie sprawdzają się jako gadżety.

Jednak to nie wszystko, co powinieneś wiedzieć! Proponowana sublimacja nadruk pozwala też na wykonywanie bardziej skomplikowanych i kolorowych nadruków na odzieży poliestrowej, szczególnie termicznej i dryfit odzieży sportowej, koszulkach, topach, spodenkach, bluzach czy legginsach. Wydruk wykonywany jest specjalnymi tuszami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na odzież poliestrową lub produkt wykonany z ceramiki. Efekt jest naprawdę zaskakujący!

Poznaj naszą ofertę sublimacji – nadruku

Wszystkie usługi świadczone przez PIXGRAF STUDIO charakteryzują się przede wszystkim profesjonalizmem, wysoką jakością oraz starannością wykonania. Proponowana sublimacja nadruk jest tego doskonałym przykładem. Pozwala ona na niezwykłą dokładność i odwzorowanie projektu. A jeśli o projektach mowa, to z pewnością ucieszysz się, że możesz zlecić wykonanie go naszemu zespołowi specjalistów. Jeżeli jednak posiadasz swój własny, to nie ma najmniejszego problemu – z radością przeniesiemy go na wybrany przez Ciebie artykuł.

Oferta PIXGRAF STUDIO skierowana jest zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy poszukują rozwiązań najwyższej jakości. Oferowany przez nas nadruk cieszy się niezwykłą popularnością wśród naszych klientów, dlatego też jesteśmy pewni, że z łatwością spełni i Twoje oczekiwania. Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem z nami współpracy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych przez nas usług – serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.