Nadruki na odzieży

Nadruki na odzieży jest jedną z najlepszych i najtańszych promocji firmy, teamu sportowego, instytucji. To również oryginalny sposób na prezent lub imprezę tematyczną ze znajomymi.
Jako PIXGRAF STUDIO wykonujemy nadruki we wszystkich możliwych technologiach tj. FLEX, sublimacja, sitodruk, druk cyfrowy, solvent i haft komputerowy.  

Potrzebujesz np: kilka koszulek z własnym nadrukiem lub pakiet koszulek, bluz i kurtek?  

Żaden problem my to zrobimy.

Jak działamy? To proste!  

Prześlij nam swoje logo, grafikę lub tekst z informacją gdzie, w jakiej ilości i na czym ma być umieszczone, a my przygotujemy projekt i dostosujemy rodzaj nadruku i to wszystko GRATIS!

Płacisz tylko za gotowy produkt z nadrukiem

Nadruki wykonujemy na naszej odzieży renomowanych europejskich producentów. Stawiamy na jakość w rozsądnej cenie. Przed wprowadzeniem nowej oferty sami testujemy wybrane produkty, dzięki temu możemy wybrać najlepsze. U nas nie znajdziesz tanich „jednorazowych” produktów.

Istnieje możliwość nadruku na powierzonych przez klienta materiałach.  

W naszej ofercie posiadamy: koszulki bawełniane i termiczne, koszulki polo ( z krótkim i długim rękawem ), bluzy dresowe ( zapinane na zamek lub nie oraz z kapturem lub bez ), koszule (z krótkim i długim rękawem ), kurtki softshell, spodnie, szlafroki, ręczniki, torby czapki itp.  

Krótko mówiąc, każdy materiał na którym można zrobić nadruk.