Projektowanie graficzne

Jednym z kluczy do sukcesu jest wyjątkowe logo, które jest wizytówką Twojej firmy. Dzięki niemu marka jest zapamiętywana i rozpoznawana co powoduje, zwiększenie potencjału Twojej firmy w zakresie w jakim działa. Dzięki logo marka jest kojarzona z Twoją firmą, zwiększa się potencjał sprzedażowy, dociera się do większego grona odbiorców, pozyskuje się nowych klientów i partnerów biznesowych.
Jeśli stawiasz pierwsze kroki w biznesie i potrzebujesz LOGA dla swojej firmy zaprojektujemy je dla Ciebie. Jeśli działasz już na rynku od jakiegoś czasu ale chcesz zmienić lub odświeżyć swoje logo wykonamy dla Ciebie profesjonalny REDESIGN firmowego loga.

W oparciu o wytyczne jakie otrzymujemy przygotowujemy kilka propozycji z których klient wybiera tą, która mu odpowiada, następnie nanosimy ewentualne poprawki i przesyłamy gotowy projekt do ostatecznej akceptacji. Klient otrzymuje gotowy projekt loga, z wszelkimi prawami autorskimi oraz z kompletem plików z którymi możesz działać swobodnie i wykorzystywać je do wykonania nadruków, grawerów, haftów czy wydruków wielkoformatowy.